سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://kolbesabz.com.

پیشنویس

ما همواره در تلاش هستیم که شرایط این توافقنامه در جهت حفظ منافع مشتریان و شفافیت کامل باشد، بنابراین اگر در مورد مفاد این توافق هرگونه پیشنهادی داشتید می‌توانید جهت به‌روزرسانی این سند با در میان بگذارید.

ما هیچ یک از داده های شخصی شما را ذخیره نمی‌کنیم و به اشتراک نمی گذاریم. ما مفتخریم که بگوییم یکی از مبارزان حریم خصوصی کاربران هستیم و به شدت به این اصل و شفافیت هر چه بیشتر متعهد هستیم.

فصل اول: تعاریف

خریدار یا سرویس گیرنده : شخصی است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه سرویس می‌نماید.
شرکت یا سرویس دهنده : شرکت کلبه سبز

فصل دوم: ما کی هستیم؟

فصل سوم: سیاست حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی خریدار بالاترین نگرانی ما است. ما آن را بسیار جدی می‌گیریم و هرگز داده‌های شما را فاش نمی‌کنیم وبه اشتراک نمی‌گذاریم. 

فصل چهارم: حفظ محرمانگی

همانظور که پیش‌تر گفته شد، حفظ حریم خصوصی شما بالاترین نگرانی ما است. ما تمام تلاشمان را برای محافظت از سایت شما و داده های مورد انتقال در هاب هوشمند در برابر دسترسی، تغییر، افشا یا تخریب غیرمجاز انجام می دهیم. ما اقدامات فنی و امنیتی مختلفی را اجرا و حفظ می کنیم.
احراز نام دامنه جهت تبادل اطلاعات از دامنه شما، انتقال اطلاعات به‌صورت رمزنگاری شده و با اتصال امن  از جمله مواردی هستند که به ما کمک می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که  فقط به داده های خودشان دسترسی دارند.

فصل پنجم: سلب مسئولیت

سرویس‌گیرنده (صاحب وب سایت و کلیه افرادی که از سرویس ما استفاده می‌کنند)، می‌پذیرد که کلیه مسئولیت داده‌های تبادل شده از سایت ایشان بر عهده ایشان بوده و هاب هوشمند هیچگونه مسئولیتی نسبت به محتوای داده‌های تبادل شده از سایت کاربران ندارد.
سرویس‌گیرنده موظف است که کلیه مواد توافقنامه و ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم برای سرویس‌دهنده محفوظ است.
سرویس‌گیرنده مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشد، همچنین می بایست به حقوق سایر سرویس‌گیرندگان احترام بگذارند. سرویس‌دهنده حق تعلیق یا قطع دائم سرویس‌گیرندگانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می گردند را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا سرویس‌گیرنده حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.
کلیه مسئولیت‌های عدم استفاده صحیح از سرویس هاب هوشمند بر عهده سرویس‌گیرنده می باشد و سرویس‌دهنده تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در محصول می باشد.
با نصب و فعال‌سازی افزونه هاب هوشمند، سرویس‌گیرنده مواد توافقنامه و ضوابط سرویس‌دهنده را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از ایشان وجود ندارد.
باتوجه به رایگان بودن سرویس ما سرویس‌دهنده این حق را دارد که در هر زمانی با اطلاع‌رسانی یا بدون اطلاع قبلی، ارائه خدمات را متوقف کرده و سرویس‌گیرنده حق هیچ‌گونه اعتراضی ندارد.

فصل ششم : فورس ماژور

سرویس‌دهنده هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی سرویس‌دهنده تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می نماید. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی سرویس‌گیرنده از شرایط دریافت سرویس نخواهد شد.

فصل هفتم: گارانتی و ضمانت

سرویس‌های ما به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت ۱۰۰% و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویس که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. کلبه سبز هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد.موافق هستم